Demontaż i montaż listew garażowych

Demontaż i montaż listew garażowych nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. W tym artykule dowiesz się, jak usunąć i zamontować fartuchy garażowe, zachowując integralność armatury i podłogi garażu. Kiedy już wiesz, z czym masz do czynienia, możesz zdecydować, czy usuwanie spódnic garażowych jest warte wysiłku, czy nie. Gdy już podejmiesz decyzję o wymianie spódnic garażowych, oto kilka pomocnych wskazówek.

Prezentowany tekst jest efektem naszych działań w partnerstwie z natalisklep.pl

Koszt usunięcia i ponownego zamontowania spódnic

Usunięcie i ponowne zamontowanie spódnic jest powszechną naprawą samochodową, ale możesz nie zdawać sobie sprawy, że jest to droższe niż sklejanie modelu samochodu. Montaż błotników może kosztować od 50 do 1200 dolarów. Koszt różni się znacznie w zależności od stylu, ilości wykończenia i systemu mocowania. Niektóre z tych modyfikacji mogą wymagać rozbudowanego sprzętu specjalistycznego. Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze przy przerabianiu spódnic.

Najpierw zmierz swój pasek w talii. Zmierz otwarte szwy boczne spódnicy. Pomoże Ci to określić, ile materiału należy włożyć. Zmierz również puste trójkąty po każdej stronie spódnicy. Podczas mierzenia tkaniny powinieneś pozwolić na półcalowy naddatek na szwy. W ten sposób skończysz z wystarczającą ilością materiału, aby zastąpić cały pas. Po uzyskaniu tego pomiaru, możesz przyszyć nowy pas do spódnicy.

Następnym krokiem jest sprawdzenie, ile kosztuje spódnica. Nowa spódnica będzie prawdopodobnie kosztować co najmniej 100 dolarów, ale możesz zaoszczędzić kilka dolarów, usuwając i ponownie zakładając starą. Jeśli usuwasz zamek błyskawiczny, możliwe, że będziesz musiał zapłacić więcej niż tylko za robociznę. Możesz również wyrwać oryginalny pasek w talii. Następnie zmierz długość spódnicy i zanotuj ją na przyszłość.

Podobne tematy