Spódnice do trawy w pobliżu mnie

Istnieje wiele lokalizacji spódnic trawiastych w pobliżu Ciebie. Możesz znaleźć najbliższą z nich wyszukując na Mapach Google. Najbliższe spódnice z trawy są pokazane jako czerwone mini-piny. Użyj Google, aby znaleźć nazwę lokalizacji grass skirts lub wpisz adres. Wyniki pojawią się na mapie w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Odległość i maksymalna liczba wyszukiwań są również wyświetlane dla każdej lokalizacji grass skirts. Łatwo jest znaleźć najbliższą lokalizację grass skirts!

Znajdź grass skirts w pobliżu

Jeśli szukasz, aby dodać hawajski akcent do następnego przyjęcia obiadowego, restauracja Grass Skirt jest odpowiedzią. Restauracja ta jest wypełniona polinezyjskim wystrojem, w tym dziewczynami hula i gigantycznymi rzeźbami tiki, i oferuje egzotyczne napoje tropikalne, ogniste miski wulkaniczne oraz dania w stylu hawajskim. Gdy zamówisz poncz, atmosfera zmieni się w tropikalną ulewę, co sprawi, że będzie to idealne miejsce na popijanie i jedzenie w dobrym stylu.

Spódnice trawiaste to wyjątkowy element ubioru, który wywodzi się z południowego Pacyfiku. Zostały one zaprojektowane tak, aby podkreślić ruchy tancerza i przywiezione na Hawaje przez imigrantów z Wysp Gilberta, małego atolu na Pacyfiku, który obecnie jest częścią narodu Kiribati. Trawiaste spódnice szybko stały się częścią amerykańskiej kultury i dziś nadal można zobaczyć ludzi w tym tradycyjnym stroju na Hawajach i w całych Stanach Zjednoczonych.

Spódniczki z trawy tworzą integracyjne i spójne społeczności

The Grass Skirt Project wierzy, że sport ma moc, by zakończyć przemoc związaną z płcią. Sport od dawna jest sprawdzonym narzędziem zmiany społecznej i jest przystępnym językiem, który może przekraczać wszelkie granice. Tahina Bartlett, współzałożycielka Grass Skirt Project, wierzy, że integrujące płeć zajęcia sportowe i działania badawcze mogą budować silniejsze społeczności i zapobiegać przemocy wobec kobiet i dzieci.

Spódnice z trawy to popularne symbole kulturowe Południowego Pacyfiku. W latach 40-tych, kiedy szalała II wojna światowa, spódniczki z trawy zyskały ogólnokrajową uwagę. Zainteresowanie kulturą polinezyjską zostało dodatkowo podsycone przez filmy, książki i programy telewizyjne. Dzisiaj, spódnice z trawy nadal są integralną częścią obchodów kulturowych. Spódnice z trawy reprezentują kulturowo zróżnicowaną społeczność.

Podobne tematy