Moda damska na Reddit

Chłopakowi pewnej kobiety nie spodobał się jej eklektyczny styl i zbeształ ją za to, że wygląda jak postać Tima Burtona. Komentował, że wstydzi się być z nią widzianym i odmówił wejścia do sklepu, w którym ludzie mogliby ją rozpoznać. Inni redaktorzy wyrazili swoje obrzydzenie, a sytuacja była postrzegana jako osobista porażka. To nie był pierwszy raz, kiedy chłopak został skrytykowany na Reddicie – zdarzało się to już nie raz.

Subreddit

Jeśli jesteś kobietą szukającą nowej garderoby, prawdopodobnie natknęłaś się na subreddit Moda damska. Ta społeczność powstała w 2011 roku, ale teraz jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek. Zamiast jednorodnej przestrzeni, subreddit Moda damska jest domem dla zróżnicowanych, ale wspólnych, mód i stylów. Istnieją nawet fora, na których użytkownicy mogą sobie pomagać, zamieszczając zdjęcia tego, czego szukają, więc nie musisz się martwić o brak wyboru!

Reddit to potężny serwis społecznościowy z ponad 430 milionami aktywnych miesięcznie użytkowników. Piękno Reddita polega na tym, że oferuje on szczegółowe wyniki wyszukiwania, które znacznie przewyższają wyniki typowej wyszukiwarki. Niezliczone społeczności mody i stylu w witrynie są doskonałym zasobem do nadążania za najnowszymi trendami. Jeśli jesteś kobietą szukającą inwestycji w nowe ubrania, rozważ podreddity w modzie damskiej! Popularność

Popularność mody damskiej na Reddicie nie jest równomiernie rozłożona. Według statystyk Reddita, tylko 6% jego użytkowników to osoby powyżej 50 roku życia. Dodatkowo, mniej niż jeden procent jego użytkowników to osoby powyżej 65 roku życia. Mimo to, statystyki wskazują, że strona rośnie w szybkim tempie. Oto jak do tego doszło. A jeśli zastanawiasz się, dlaczego moda damska jest tak popularna na Reddicie, może to wynikać ze sposobu, w jaki niektórzy postrzegają ten temat.

Rozkład wieku społeczności Reddit jest zupełnie inny niż ogólna demografia populacji Stanów Zjednoczonych. Według badania Pew Research, 67 procent użytkowników na Reddicie to biali, a dwadzieścia dziewięć procent to Latynosi. Dla porównania, 49 procent dorosłych Amerykanów to kobiety. Ta różnica jest znacząca, ponieważ publiczność Reddita jest w dużej mierze męska.

Krytycy

W czasach, gdy projektanci celebrytów dominują na pierwszych rzędach, a sprzedawcy masowi czynią współpracę z projektantami centralną częścią swoich planów biznesowych, rola krytyka mody damskiej praktycznie zanikła. W rzeczywistości niektórzy heteroseksualni mężczyźni przyznają się do obsesji na punkcie programu „Project Runway” lub „Project”, a blogerzy modowi sprawili, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety bardziej dbają o swój wygląd. Ale czy rola krytyka jest jeszcze potrzebna? Przyjrzyjmy się temu.

Dziedzina krytyki mody przez dziesięciolecia była zdominowana przez pisarzy płci męskiej. Ale wraz z pojawieniem się influencerów w mediach społecznościowych, pole krytyki mody stało się bardziej inkluzywne i zróżnicowane. Pole krytyki mody zajęło swoje miejsce obok innych form krytyki. Ważne jest, aby zarówno męscy, jak i żeńscy krytycy mieli głos i byli w stanie sprawić, by ich głos był słyszalny w mediach. Z tego powodu Krytyka mody jest cennym źródłem informacji dla studentów studiujących media i dziennikarstwo.

Podobne tematy