Jak nosić ołówkową spódnicę JCrew od poniedziałku do piątku

Jeśli chcesz zachować profesjonalizm, a jednocześnie świetnie wyglądać, nowoczesna spódnica ołówkowa jest najlepszym rozwiązaniem. Zaprojektowane do biura, te opływowe sylwetki oferują wyrafinowany, polerowany wygląd. Aktualne style to dramatyczne falbany, miękka jak masło skóra i dżins. Oto trzy trendy w aktualnej kolekcji JCrew:

Czarne spódnice ołówkowe sprawdzają się poza poniedziałkiem do piątku

Nowoczesna spódnica ołówkowa nie ogranicza się już do poniedziałku do piątku. Ten opływowy, dopasowany krój jest idealny do polerowanych stylizacji, a jego zakres obejmuje miękką jak masło skórę, dramatyczne falbany i dżins. Zamiast trzymać się kurczowo klasycznego fasonu, warto się trochę rozejrzeć i odkryć kilka nowych stylów. Tutaj znajdziesz kilka propozycji nowych sposobów na noszenie czarnej spódnicy ołówkowej nie tylko od poniedziałku do piątku.

Spódniczki mini

Jeśli szukasz nowej pary szortów na chłodniejsze miesiące letnie, spódniczki mini są niezbędnym elementem, który musisz posiadać. Od zwierzęcych nadruków po dżinsy – spódniczka mini to podstawa w tym sezonie. Połącz ją ze swetrem z polo i butami do tańca i już możesz iść! Oto jak nosić spódniczki mini od John Lewis, aby wyglądać jak najlepiej w chłodniejszych miesiącach.

Podobne tematy