Isadora Skirts by Jigsaw

Jest wiele możliwości wyboru tam, ale jeśli szukasz czegoś innego, spróbuj spódnicy Isadora midi lub maxi. Obie spódnice są uniwersalne i idealne na wiosenne i letnie dni. Puzzle wykonane są z papieru premium o grubości 0,2″ i mają wysokiej jakości półbłyszczącą powłokę na wierzchu. Każdy kawałek ma unikalny kształt i powinien być przechowywany w dostarczonym pudełku do przechowywania. Ważne jest również, aby utrzymywać niski poziom wilgotności.

Isadora midi skirt

Ta midi z nadrukiem w zebrę od Jigsaw ma elastyczną, ukrytą talię dla dodatkowego kształtowania. Teksturowany splot tkaniny z nadrukiem zebry ikat i przeszyciami. Wykonana jest z poliestru pochodzącego z recyklingu. Spódnica midi w zebry marki Jigsaw to stylowy dodatek do Twojej szafy. Wybierz tę ekologiczną spódnicę, aby dodać odrobinę zwierzęcego nadruku do swojej garderoby.

Isadora maxi skirt

Incorporating a elegant design into your wardrobe is the Isadora maxi skirt by Jigsaw. Jest to spódnica o uniwersalnej długości maxi, skrojona na skos i zapinana na ukryty zamek błyskawiczny z boku. Klasyczne krawiectwo firmy Jigsaw i dbałość o szczegóły sprawiają, że jest to obowiązkowy element garderoby. Kobiecy, ponadczasowy styl Jigsaw jest podziwiany przez krytyków mody i redaktorów od ponad 50 lat.

Podobne tematy